כשאתם תצמחו, גם העסק שלכם יצמח

אתם נמצאים בעמדת מפתח, מכריעים בעסקאות ששוות מיליונים, אתם אחראיים על קריירות ועל פרנסתם של אנשים אחרים. אתם מחזיק בידיכם את מכלול האינטרסים של החברה שלכם, בעלי צורך חזק בהישגיות ובהובלה ואתם חשים תחושת סיפוק גדולה כשההצלחה נרקמת בין אצבעותיכם. ויחד עם זאת, אי שם בצמרת, אתם חשים לעיתים תחושת בדידות. יש בכם צורך לשתף ולהתייעץ על ההחלטות היומיומיות שאתם נדרשים להן, הן ברמה האישית והן ברמה העסקית. הגעתם למצב שאתם רוצים יותר, שואפים ליותר ומחפשים דרך שבה תוכלו לפרוץ את תקרת הזכוכית. אתם שואלים את עצמכם מה הצעד הבא? ואיך אני מגיע לשם?

מנהלים בכירים רבים, ככל בני האדם, נכשלים לעיתים בדרכם להשיג את המטרות שלהם בחיים מסיבה אחת פשוטה – הם לא עושים את הצעד הראשון כי הם פשוט לא יודעים מהו אותו צעד ראשון שיוביל אותם לחיים בלתי רגילים.

להפוך את הכישרון שלכם לעוצמה ניהולית

זה בהחלט אפשרי לחשוב בגדול, לחצות גבולות, להשיג את "הבלתי אפשרי" ולהיות מנהיגים ומנהלים רבי עוצמה. בדיוק לשם כך פיתחתי מודל ניהולי ייחודי המהווה מודל להצלחה אישית. המודל יחשוף אתכם לאסטרטגיות פשוטות, קלות, ברורות ומוכחות להצלחה ויבנה עבורכם דרך ליצירת ביצועי שיא בכלל רבדי החיים. המודל נבנה כדי לסייע לכם להגשים את המטרות הנכונות ולבסס איכות חיים ועוצמה חסרת פשרות.

הצעד הראשון בדרך לחיים יוצאי דופן

במסע המשותף שלנו יחד נבנה תוכנית ניהולית, המותאמת באופן אישי לצרכי המנכ"ל המודרני. התוכנית מבוססת על החזון והערכים שלכם שיהפכו אתכם ממנהלים למנהיגים, ויסייעו לכם לגלות את הדרך הנכונה עבורכם לחיים מלאי משמעות. התוכנית תהפוך את היכולות האישיות והניהוליות שלכם לעוצמה מנהיגותית, וזאת בהתבססות על 3 שאלות מנחות:

1. איך יראו חיים חסרי פשרות בשלב הבא של חיי?
2. מה מנע ממני מלגרום לזה לקרות בעבר?
3. מה צריך להשתנות ממש עכשיו?

להעיר את המנהיג שכבר שוכן בתוככם

כמנטורית ניהולית ועסקית ראיתי מגוון רחב של בעלי עסקים ומנהלים בכירים שנגעו בפסגה וחשו את תחושת הבדידות המאתגרת, לצד הצורך, השאיפה והרעב התמידי להצליח. פגשתי מנהלים שחיפשו את הדרך להיות מנהלים משמעותיים, מובילים, ייחודיים ומיוחדים. אני מאמינה שבכל אחד מאיתנו טמון הרצון, התעוזה והמוכנות לייצר מסר מגובש, חדשני וחזק. אני מאמינה שניתן לייצר שיטה ודרך המאפשרים לשחק את המשחק אחרת ולהפוך להיות מותג ניהולי עוצמתי, פורץ דרך ומשמעותי לאורך זמן.

אני יודעת עד כמה חשוב בעולם העסקים לבלוט בכל הסטנדרטים האפשריים ולהמציא את עצמך בכל פעם מחדש. בדיוק לשם כך פיתחתי שיטה ייחודית המותאמת לפיתוח זהות מותגית אישית, ניהולית ועסקית מדויקת ובולטת. השיטה הובילה עשרות בעלי עסקים ומנהלים לפריצה וצמיחה אישית, מתמשכת ומנצחת וליצירת חברה / ארגון / עסק משגשגים ובעלי בשורה. אשמח לבנות ולפתח ביחד אתכם עולם ניהולי, עסקי ואישי של מצוינות חזקה ומובחרת, בדרככם להיות הטובים ביותר.

תפריט